Duyuru Bölüm kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RageSawyer

Administrator
Yönetici
25 Şub 2024
5
6
3
Mod Galerisi bölümüne konu açacak üyelerin aşağıdaki maddelere uyması gerekmektedir. Konu açan her üye aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.

Bölüm Kuralları
  • Paylaştığınız içerik hakkında tanıtım yazısı veya görsel eklemeniz zorunludur.
  • Bir mod paylaşıp ardından hemen konuyu kilitlememelisiniz. Eleştiriye açık olmalısınız.
  • Burası yardım bölümü değildir, yardım istemek için Yardım Talepleri bölümünü kullanınız.
  • Eğer paylaşımınız alıntıysa kaynak belirtmelisiniz. Asıl mod sahibi paylaşımınız hakkında yaptırıma giderse bundan sitemiz sorumlu değildir.
  • Paylaşılan sisteme göre önek seçilmesi zorunludur.
  • Çıkardığınız sistem versiyonlu ise sonraki versiyonunu yeni bir konu olarak değil, orijinal konusuna eklemelisiniz. Buna uymayan üyeleri rapor ediniz.
  • Paylaştığınız içerikte indirme linki mevcutsa paylaşılan dosyanın virus total tarama linki koyulması zorunludur. Linki taratmak yasaktır, dosyanın kendisi taratılmalıdır.
  • Paylaştığınız içerikte herhangi bir kod varsa bbcode ile paylaşılması zorunludur.
  • Paylaştığınız mod Sıkıştırılmış içerik ile çalışan mod (Gamemode) ise Source dosyasının paylaşılması zorunludur. Konu içerisinde sadece Şifreli dosyası bulunan konular kilitlenecektir.
  • Paylaştığınız mod, mod sahibinden izin alınmadan paylaşılması yasaktır.
  • Vereceğiniz indirme bağlantısı, doğrudan indirme bağlantısına yönlenmelidir. Dolaylı bağlantılar kullanılması yasaktır.
  • Paylaştığınız mod, forumda daha önce paylaşılmış modlar ile taban olarak(yazılımsal) ciddi benzerlikler taşıyorsa bu modu paylaşamazsınız. Paylaşılması durumunda içerik kaldılır ve üye uyarılır, devamı halinde uzaklaştırma alabilirsiniz. Bu tür modlar, asıl üreticisinden izin alındığı taktirde paylaşılabilir. İzin alınırsa , forum konunuzun herhangi bir yerine; "Mod altyapısı: Xxx kişisine aittir." metnini eklemeniz zorunludur.

• Love
Tepkiler: JosmeFord
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...