Duyuru Bölüm kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RageSawyer

Administrator
Yönetici
25 Şub 2024
5
6
3
Yardım Talapleri bölümüne konu açmak isteyen üyelerimizin aşağıda bulunan kuralları gözden geçirmesi rica olunur. Kurallar çerçevesi içerisindeki konularınıza asla yönetim tarafından işlem uygulanmayacaktır.

Bölüm Kuralları
  • Konu başlığında sorununuzdan veya isteğinizden kısaca bahsetmelisiniz. (Örn: Forum hakkında, Sitem açılmıyor sorun yaşıyorum, Admin sistemi istiyorum vs.)
  • Açmış olduğunuz konularda birkaç saat sonra "Cevap yok mu?", "Yardım lütfen?", "Şu kadar kişi bakmış cevap gelmemiş." gibi iletiler ile flood yapmayınız.
  • Konu açmadan önce araştırma yapın. Aradığınız bilgiyi büyük ihtimalle buralarda bulabilirsiniz:
    - Forumu araştırın.
  • Sadece kullandığınız moda özgü kodlarınızda yardım istiyorsanız, modunuzla alakalı olabilecek bilgileri paylaşmalısınız. Misal; Yeni bir site oluşturmak istiyorsanız, üyelerin yardımcı olabilmesi için scriptinizden örnek bir site veya html kodunu paylaşın.
  • Kurallara uygun olmayan konularda uyarı yorumları yerine konuyu rapor edin.
  • Açılan taleplerin son iletisi 10 günü geçmesi durumunda; konu kilitlenip, kilitli konular bölümüne taşınacaktır. Sorunu çözülen konularınızı kilitleyip, moderatörlere bildiriniz.
  • Sistem istemeden önce araştırma yapın. İstediğiniz sistemleri bir ihtimal burada da bulabilirsiniz:
    - Forumu araştırın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...